Skip to content

Nexhmedin Sadiku
Last change(based on NBC extract ) made on: 2019-11-02 14:38:45
JSON

Tax Registration Number: L71503044S
Administrators:
Scope: Tregti, prodhim, montim, import-eksport. Shërbime mirëmbajtje për parqe lojrash dhe ambjente të jashtme dhe të brendshme.
Other Trade Names: "BULEplay"
Legal Form: Person fizik
Foundation Year: 03.03.2017
District: Tiranë
Country: Shqipëri
Type of Ownership: Private
Status: Aktiv
License(s): -
Changes
Address:

Seat:
Tiranë, Lagjja Don Bosko, rruga Muzaket, pallati 4 Gryket, D3/8, Tirana 2

Email address:
nexhmedin.sadiku@gmail.com

Telephone:
0697254206/ +37744224255

Akte. Tjetërsim Kapitali: Ekstrakt historik i regjistrit tregtar 22.10.2019
Financial Documents:
Financial Information
Worked By : A.Lala