Skip to content

Endrit Xhina

JSON

NIPT: L12227002M
Administrator:
Objekti i Veprimtarisë: Prodhime dhe shitje të programeve kompjuterike. Trajnime dhe konsulencë në fushën e informatikës
Emërtime të tjera Tregtare: ICT Solutions
Forma ligjore: Person Fizik
Viti i Themelimit: 27.10.2011
Rrethi: Tiranë
Shteti ku vepron: Shqipëri
Lloji i pronësisë: Private
Femër/Mashkull: Mashkull
Statusi: Aktiv
Leje/Licensa: -
Ndryshime
Adresa:

Seli/Zyra Qendrore:
Tiranë Tiranë Tiranë Rruga Asim Vokshi, Ndertesa 14, Hyrja 25, Apartamenti 26

Adresa:
Vlorë Sarandë Sarandë Lagjja 1, Rruga "Thoma Lulo", godina nr.10

Telefoni:
042419687

Akte. Tjetërsim Kapitali:
Dokumenta Financiare:
Informacione Financiare
Transaksione Thesari 2015-2019
Transaksione Thesari 2014