Skip to content

Ziso Marko
Informacioni është i përditësuar sipas të dhënave të QKB deri në datën: 2021-11-25 15:47:10
JSON

NIPT: K44028002R
Administrator:
Objekti i Veprimtarisë: Tregtim te mallrave ushqimore buke, embelsira dhe prodhim i tyre etj.Catering.
Emërtime të tjera Tregtare: Pastiçeri NEFELI
Forma ligjore: Person Fizik
Viti i Themelimit: 28/04/2004
Rrethi: Korçë
Shteti ku vepron: Shqipëri
Origjina e Kapitalit: Shqipëri
Lloji i pronësisë: Private
Femër/Mashkull: Mashkull
Statusi: Aktiv
Leje/Licensa: -
Ndryshime
Adresa:

Seli/Zyra Qendrore:
Korçë Lagjja 4, Rruga Marko Boçari, Objekt privat nr.12.

Akte. Tjetërsim Kapitali: Ekstrakt historik i regjistrit tregtar date 25.11.2021
Dokumenta Financiare:
Informacione Financiare
Transaksione Thesari 2019-2022
Transaksione Thesari 2015-2018
Transaksione Thesari 2014
Punuar Nga : A.Lala