Skip to content

Ilir Shordja

JSON

NIPT: L41628003P
Administrator:
Objekti i Veprimtarisë: Studio grafike, shtëpi botuese, shtypshkrime, kancelari, etj. Riparim dhe shitje pajisje elektronike dhe kompjuterë.
Emërtime të tjera Tregtare: ENJA
Forma ligjore: Person Fizik
Viti i Themelimit: 28.04.2014
Rrethi: Tiranë
Shteti ku vepron: Shqipëri
Lloji i pronësisë: Private
Femër/Mashkull: Mashkull
Statusi: Aktiv
Leje/Licensa: -
Ndryshime
Adresa:

Seli/Zyra Qendrore:
Dajt LINZE Lagjja Qesarak, Rruga Muhamet Deliu, Pallati Rear -1, Dyqani Nr. 10

Akte. Tjetërsim Kapitali:
Dokumenta Financiare:
Informacione Financiare
Transaksione Thesari 2015-2018